Masz pytania? Napisz do nas

adres :

ul. Grodzka 20/4
Szczecin 70-560

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.

Nasze ostatnie projekty

Opinie naszych klientów

Naszym celem w Sidweld jest zawsze pełne zadowolenie klienta. Poniżej znajdziesz opinie osób, które zdecydowały się na współpracę z nami.

Client image
star Image

‘’Z Sidweld współpracuje się wyjątkowo łatwo. Grzegorz i jego zespół szybko zrozumieli, czego potrzebujemy, doradzili najlepsze rozwiązania. Efekt końcowy? Po prostu doskonały. "

Piotr N
Client image
star Image

‘’Sidweld to zespół, na którym można polegać. Ich podejście i gotowość do dostosowania się do naszych potrzeb były imponujące. Jakość wykonania projektu na najwyższym poziomie."

Tomasz P
Client Image
star Image

‘’Profesjonalizm ekipy Sidweld przekroczył nasze oczekiwania. Projekt został zrealizowany sprawnie i bez żadnych problemów. Komunikacja była świetna na każdym etapie współpracy."

Ewa Z
star Image

‘’Z firmą Sidweld współpracujemy od lat. Ich zaangażowanie i precyzja wykonania to coś, czego nie spotkaliśmy u żadnego innego dostawcy. Polecam!"

Marek K
Client image
star Image

‘’Niezawodność i precyzja, to coś, czym Sidweld wyróżnia się na rynku. Projekt zrealizowany pod okiem Grzegorza przekroczył moje oczekiwania. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalistów."

Anna J
Client image
star Image

‘’Solidność, terminowość i profesjonalne doradztwo – to właśnie otrzymaliśmy od Sidweld. Grzegorz sprawił, że cały proces był bezstresowy i zakończony pełnym sukcesem"

Mariusz L